دستگاه تولید سبد میوه پلاستیکی

دستگاه تزریق تولید سبد میوه

یکی دیگر از استفاده های پر کاربرد دستگاه تزریق پلاستیک در صنعت کشاورزی می باشد، که جهت تولید سبد میوه پلاستیکی مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه با طرح تولید سبد میوه بیشتر آشنا خواهیم شد.

دستگاه تولید سید میوه
دستگاه تزریق تولید سید میوه

طرح تولید سبد میوه دستگاه تزریق

طرح توجیهی دستگاه تزریق پلاستیک تولید سبد میوه چگونه گره از مشکلات شما در این کسب و کار باز خواهد کرد؟ در حدود نیم قرن پیش سبد میوه عموما از جنس چوب تولید می شد. بدین منظور همه ساله تعداد زیادی درخت قطع می گردید که آسیب زیادی به محیط زیست وارد می کرد. امروزه باغداران ترجیح می دهند، میوه ها را در سبدهای پلاستیکی بسته بندی کرده و روانه میادین میوه و تره بار کنند. استفاده از سبدهای پلاستیکی به طور کلی به صرفه تر بوده و میزان دور ریز میوه ها را کاهش می دهد. از این رو سبدهای میوه با شکل و شمایل و گنجایش های مختلف، استفاده وسیع پیدا کرده اند. به طبع با این کاربرد گسترده، کسب و کار تولید سبد میوه نیز از بازار خوبی برخوردار بوده و سود آوری خوبی دارد. البته اگر راه اندازی کسب و کار به موازات استفاده از طرح توجیهی اختصاصی تولید سبد میوه انجام شود.

دستگاه تولید سبد میوه پلاستیکی
دستگاه تولید سبد میوه پلاستیکی

سرمایه گذاری دستگاه تزریق تولید سبد میوه

مانند هر کسب و کار دیگری، راه اندازی این کسب و کار نیز نیاز به سرمایه اولیه دارد. خبر خوب این است که سرمایه اولیه برای این کار تولیدی خیلی کمتر از بسیاری از کسب و کار های دیگر است. دستگاه تزریق در این کار تولیدی، مهم ترین گزینه هستند. از آن جا که قیمت دستگاه تزریق پلاستیک به طور مداوم در حال افزایش است. از این رو نیاز است که برآورد دقیقی از سرمایه داشته باشید. این برآورد تنها با طرح توجیهی تولید سبد میوه امکان پذیر می شود. کارشناسان به طور مداوم از قیمت های روز ماشین آلات مطلع بوده و میزان سرمایه اولیه شما برای این کسب و کار را در طرح توجیهی نگارش می کنند.

برای تولید سبد میوه چقدر باید هزینه کنید؟

لیست بندی هزینه ها و برآورد بودجه لازم برای پرداخت آن ها، همواره دغدغه بزرگ صاحبان کسب و کار است. احتمالا در ابتدای راه اندازی کارگاه تولید سبد میوه از هزینه های مختلف اطلاع نخواهید داشت. صد ها هزینه ریز و درشت اعم از هزینه های حقوق، هزینه های سربار، هزینه تعمیر و نگهداری ماشین آلات و همچنین هزینه احداث کارگاه که در راس همه هزینه ها است، شما را سردرگم خواهد کرد. نگران نباشید، طرح توجیهی تولید سبد میوه به یاری شما خواهد شتافت. بهترین راه برای برآورد دقیق هزینه ها،استفاده از طرح توجیهی اختصاصی است. هزینه های مختص به کسب و کار شما در طرح به صورت واضح قابل مشاهده می باشند.

با تولید سبد میوه چه میزان سود کسب خواهید کرد؟

سود خالص از کسر هزینه ها و قیمت خریداری شده مواد اولیه حاصل می گردد. سود دهی تولید سبد میوه بسته به تعداد ماشین آلات تزریق و حجم تولید سالیانه، متفاوت است. اما هر چه که هست، آمار و اطلاعات، خبر از سکه بودن این کسب و کار می دهند. اگر می خواهید، بی گدار به آب نزده و از میزان سود این کار تولیدی مطلع شوید، طرح توجیهی تولید سبد میوه راهگشای شما خواهد شد. کارشناسان حرفه ای ما، میزان سوددهی کار را با توجه به سرمایه اولیه شما و دیگر مولفه های مهم در طرح توجیهی پیش بینی می نمایند.

دستگاه تولید سبد میوه 16 کیلویی
دستگاه تولید سبد میوه 16 کیلویی

تجهیزات مورد نیاز در طرح تولید سبد میوه

تجهیزات مورد نیاز برای این کسب و کار در طرح توجیهی تولید سبد میوه به صورت جامع درج می گردد. ماده اولیه مورد نیاز برای تولید سبد میوه، پلی اتیلن سنگین (HDPE) است. این ماده به روش تزریق پلاستیک تبدیل به سبد میوه می شود. بنابراین برای تولید سبد میوه شما نیاز به یک دستگاه تزریق پلاستیک دارید. بسیاری از سبدهای میوه از پلاستیک های بازیافتی نیز تولید می گردند. برخی از تجهیزات مورد نیاز عبارتند از:

  1. دستگاه آسیاب
  2. سیلندر
  3. دستگاه تزریق پلاستیک
  4. دستگاه قالب گیری

آیا تولید سبد میوه از نظر اقتصادی موجه است؟

اگر به تازگی قصد راه اندازی کسب و کار دستگاه تزریق تولید سبد میوه را دارید، احتمالا دچار ترس و واهمه هستید. ترس از این که آیا تولید سبد میوه بازدهی داشته و دارای سود موجهی است یا خیر؟ در پاسخ باید گفت، بله سود دهی کار عالی است، زیرا سبد میوه پلاستیکی، جای خود را در بسته بندی میوه باز کرده است. از طرفی شما با داشتن یک دستگاه تزریق و تعویض قالب ها می توانید، انواع سبدهای میوه را به راحتی تولید نمایید. در نتیجه ظرفیت و سرعت تولید در این کسب و کار بالا است. این امر بر توجیه اقتصادی این کسب و کار صحه می گذارد.

دستگاه تزریق تولید سبد میوه پلاستیکی
دستگاه تزریق تولید سبد میوه پلاستیکی

قیمت دستگاه تزریق تولید سبد میوه

جهت تولید سبد میوه متناسب با سایز سبد میوه می بایست دستگاه تزریق با تناژ مربوطه را خریداری کنید که به شرح زیر می باشد:

  • تولید سبد میوه 10 کیلویی دستگاه تزریق 300 تن مورد استفاده قرار می گیرد.
  • تولید سبد 16کیلویی دستگاه تزریق 320 تن مورد استفاده قرار می گیرد.
  • تولید سبد 18 کیلویی دستگاه تزریق 380 تن مورد استفاده قرار می گیرد.
  • تولید سبد 20 کیلویی دستگاه تزریق 400 تن مورد استفاده قرار می گیرد.
  • تولید سبد 24 کیلویی دستگاه تزریق 470 تن مورد استفاده قرار می گیرد.

جهت استعلام قیمت دستگاه تزریق تولید سبد میوه از لینک زیر استفاده نمایید.

talisa.ir/plasticinjectionmachine

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *