خرید دستگاه تزریق پلاستیک چینی

خرید دستگاه تزریق پلاستیک

خرید دستگاه تزریق پلاستیک یک سرمایه گذاری مطمئن است اما با این وجود توجه به عوامل مختلفی از جمله قیمت و  کیفیت دستگاه ضروری است. با سرمایه گذاری روی یک دستگاه تزریق پلاستیک با کیفیت، قادر خواهید بود محصولات بدون نقص تولید کنید و در دراز مدت هزینه تعمیر و نگهداری آن را کاهش داده و سود تولید خود را افزایش دهید. تحقیق دقیق و در نظر گرفتن نیازها و اهداف شما به شما کمک می کند دستگاه مناسب برای کسب و کار خود را انتخاب کنید. چند نکته کلیدی وجود دارد که باید هنگام خرید دستگاه تزریق پلاستیک به آنها توجه کنید:

قیمت خرید دستگاه تزریق پلاستیک چینی

خرید دستگاه تزریق چینی

جهت خرید و مشاهده لیست قیمت از لینک زیر استفاده نمایید.

https://talisa.ir/plasticinjectionmachine

 1. هدف از خرید دستگاه تزریق: تعیین هدفی که برای آن به ماشین تزریق پلاستیک نیاز دارید، مانند نوع محصولاتی که می خواهید تولید کنید، ظرفیت تولید و الزامات مرتبط با تولید.
 2. ظرفیت دستگاه تزریق پلاستیک: دستگاهی با ظرفیت مناسب برای رفع نیازهای تولیدی خود انتخاب کنید. هنگام ارزیابی ظرفیت دستگاه، عواملی مانند تناژ (نیروی) گیره، اندازه شات و فاصله بین تایبارها را در نظر بگیرید.
 3. شهرت برند ماشین تزریق پلاستیک: روی یک برند معتبر با شهرت خوب در کیفیت ماشین و ارائه خدمات پس از فروش سرمایه گذاری کنید. در مورد شهرت برند تحقیق کنید، نظرات مشتریان را بخوانید و قیمت ها و ویژگی ها را مقایسه کنید تا تصمیمی آگاهانه بگیرید.
 4. بهره وری انرژی ماشین تزریق: برای کاهش هزینه های عملیاتی و به حداقل رساندن اثرات زیست محیطی، یک ماشین تزریق پلاستیک کم مصرف انتخاب کنید و به دنبال ماشین هایی باشید که مصرف انرژی پایین، راندمان بالا و آلایندگی کم دارند.
 5. تعمیر و نگهداری: هنگام انتخاب ماشین تزریق پلاستیک، سهولت تعمیر و نگهداری را در نظر بگیرید. به دنبال دستگاه هایی با دوام بالا، طراحی کاربر پسند و قطعات یدکی با دسترسی آسان باشید.
 6. خدمات پس از فروش (پشتیبانی فنی): اطمینان حاصل کنید که سازنده (یا فروشنده) ماشین تزریق پلاستیک پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش کافی را ارائه می دهد. سازنده یا شرکتی را انتخاب کنید که سابقه اثبات شده ای در ارائه پشتیبانی فنی قابل اعتماد داشته باشد.
 7. قیمت ماشین تزریق پلاستیک: در حالی که قیمت عامل مهمی است، اشتباه نکنید که یک ماشین را صرفاً بر اساس قیمت آن انتخاب کنید. روی ماشین تزریق پلاستیک با کیفیت بالا سرمایه گذاری کنید که  در بلندمدت ارزش بیشتری را ارائه می‌دهد، حتی اگر سرمایه‌گذاری اولیه آن بیشتر باشد.
قیمت دستگاه تزریق پلاستیک
قیمت دستگاه تزریق پلاستیک

کاربرد دستگاه تزریق پلاستیک

ماشین تزریق پلاستیک در تولید بسیاری از محصولات نقشی کلیدی دارد، به طور مثال صنایع تولید لوازم‌ خانگی، لوازم کشاورزی و باغبانی، اسباب‌ بازی، لوازم ساختمانی، قطعات نظامی، قطعات هواپیما، تجهیزات مخابراتی، لوازم برقی، کامپیوتر و تلفن همراه تنها گوشه ای از صنایعی به شمار می­روند که وابستگی انکار ناپذیری به تزریق پلاستیک دارند. همچنین بسیاری از قطعات خودرو نیز مانند قاب‌ آینه‌، سپر، جا لیوانی، داشبورد و عمده تزئینات داخلی خودرو نیز با استفاده از دستگاه‌ تزریق پلاستیک تولید می‌شوند. دستگاه‌ تزریق پلاستیک در تولید تجهیزات پزشکی هم نقش مهمی دارد و بسیاری از لوازم یکبار مصرف آزمایشگاهی مانند لوله خون، انواع ظروف نمونه­ گیری، لوله سانتریفیوژ، سر پیپت یا سر سمپلر و همچنین گستره وسیعی از تجهیزات پزشکی با استفاده از ماشین تزریق پلاستیک تولید می­شوند.

ویژگی‌های دستگاه تزریق پلاستیک

 1. تزریق پلاستیک ساده ترین روش برای تولید انبوه قطعات پلاستیکی با کیفیت یکسان است.
 2. دستگاه‌ تزریق به نگهداری و تعمیر بسیار کمی احتیاج دارند و با رعایت صحیح دستور العمل­‌های استفاده از ماشین تزریق پلاستیک، برای ده ها سال قابل استفاده خواهد بود.
 3. تنوع بسیار گسترده­ای دارد و برای کاربردهای خاص قابل سفارشی سازی است.
 4. دستگاه‌های تزریق پلاستیک به صورت اتوماتیک کنترل می‌شوند و فرآیند آن‌ها نیازی به نظارت ندارد.
 5. این دستگاه‌ها فضای نسبتاً کمی را اشغال می‌کنند و طریقه کارکردن با آن‌ها نیز بسیار راحت است.
 6. ضایعات تزریق پلاستیک مجدداً قابل استفاده هستند.
 7. قطعات تولید شده با ماشین تزریق پلاستیک معمولاً محصول نهایی بوده و نیازی به عملیات ثانویه تولید وجود ندارد.
 8. قطعات یدکی ماشین تزریق پلاستیک به آسانی در بازار پیدا می­شود.
قیمت ماشین آلات تزریق پلاستیک
قیمت ماشین آلات تزریق پلاستیک

انواع دستگاه تزریق پلاستیک

هر نوع ماشین تزریق پلاستیک مزایا و محدودیت های خاص خود را دارد و انتخاب ماشین مناسب به عواملی مانند اندازه قالب، نوع ماده قالب گیری و خروجی مورد نظر بستگی دارد. دستگاه‌ تزریق پلاستیک بر اساس سیستم قدرت ، شات تزریق و تناژ ماشین تزریق به دسته‌های زیر تقسیم می‌گردند:

1-ماشین تزریق پلاستیک 100 تن

2-ماشین تزریق پلاستیک 150 تن

3- ماشین تزریق پلاستیک 200 تن

4-ماشین تزریق پلاستیک 300 تن

5- ماشین تزریق پلاستیک 400 تن

6- دستگاه تزریق پلاستیک 500 تن

7-ماشین تزریق پلاستیک 600 تن

8-ماشین تزریق پلاستیک 780 تن

9-ماشین تزریق پلاستیک 1000 تن

10-ماشین تزریق پلاستیک 1500تن

11-ماشین تزریق پلاستیک 2000 تن

12-ماشین تزریق پلاستیک 2500 تن

دسته بندی بر اساس شات تزریق

1-دستگاه تزریق پلاستیک 100 گرم

2-ماشین تزریق پلاستیک 150 گرم

3-دستگاه تزریق پلاستیک 200 گرم

4-ماشین تزریق پلاستیک 300 گرم

5-دستگاه تزریق پلاستیک 400 گرم

6-دستگاه تزریق پلاستیک 500 گرم

7-ماشین تزریق پلاستیک 1000 گرم

دسته بندی بر اساس سیستم تولید و انتقال قدرت

دستگاه تزریق پلاستیک هیدرولیکی

دستگاه‌های تزریق پلاستیک تمام برقی

ماشین تزریق پلاستیک هیبریدی

قالب تولید لوازم پلاستیکی
قالب تولید لوازم پلاستیکی

قیمت دستگاه تزریق پلاستیک​ دست دوم

سرمایه مورد نیاز برای خرید ماشین تزریق پلاستیک دست دوم ساخت کشور چین در اسفند ماه سال 1401 به طور میانگین در حدود 7 میلیون تومان به ازای هر تن نیروی گیره ماشین می­باشد و برای تعیین قیمت دقیق بر اساس برند، سال ساخت و میزان سلامت ماسین کارشناسی انجام می­شود.

جهت خرید و مشاهده لیست قیمت از لینک زیر استفاده نمایید.

https://talisa.ir/plasticinjectionmachine

انواع دستگاه قالب گیری تزریقی

دستگاه تزریق عمدتاً براساس میزان قدرت گیره طبقه بندی می‌شوند. درحقیقت هر اندازه قدرت گیره دستگاه بالاتر باشد، امکان تولید قطعات بزرگتر و سنگین‌تر را فراهم می‌آورد. پارامتر های مهم دستگاه عبارتند از:

 • قدرت گیره
 • ظرفیت واحد تزریق
 • فاصله بین میله های راهنما
 • کورس بازشو گیره
 • حداقل و حداکثر ارتفاع قالب

دستگاه تزریق پلاستیک پت

ماده اولیه پت یا پریفورم جهت تولید انواع بطری های نوشابه و آب معدنی به کار می رود. ماشین های تزریق پلاستیک پت از نظر واحد تزریق تفاوتی با دستگاه های تزریق دیگر دارد. معمولا تولید پریفرم نیاز به دستگاه تزریق با سرعت بالا دارد که طول سیلندر ماردون آن در مقایسه با سایر ماشین آلات تزریق پلاستیک بیشتر است. نام دیگر این دستگاه ها، دستگاه های تزریق بطری و دستگاه پت زن می گویند. بر اساس تعداد کویته های قالب و وزن پریفرم (برای بطری 500 سی سی 16 و برای بطری 1500 سی سی 25 گرم) می توان ظرفیت واحد تزریق و به طبع آن قدرت گیره دستگاه تزریق را محاسبه نمود. البته در انتخاب دستگاه می بایست به فاصله میله های راهنمای آن نیز توجه نمود.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *