پلی پروپیلن کوپلیمر R2400

پلی پروپیلن کوپلیمر R2400

پلی پروپیلن یکی از پر مصرف ترین و کاربردی ترین مواد پلاستیکی در دنیا می باشد. که به شکل گسترده و وسیعی در صنعت پلاستیک کاربرد دارد.

پلی پروپیلن ها بزرگترین دسته ی پروپیلن ها هستند. این دسته از پلاستیک ها از پلیمریزاسیون پروپیلن در دما و فشار ملایم در جوار کاتالیزور زیگلر-ناتا بدست می آید.

پلی پروپیلن دانسیته ای برابر 0.9 گرم بر سانتی متر مکعب و دمای ذوب 170 درجه سانتی گراد را دارد. و ماده ای است که اصولا در برابر عواملی چون رطوبت، روغن ها و حلال های معمولی مقاوت مطلوبی را به نمایش می گذارد.

پلی پروپیلن غیر سمی و بدون بو بوده و در هنگام سوختن شعله ای بدون دود و بوی کمی را منتشر می کند. محصولاتی که با انواع مختلف پلی پروپیلن ساخته می شوند. خصوصیاتی مثل وزن کم، سختی بالا و جلای سطحی، چقرمگی و مقاومت شیمیایی را دارا هستند. این امر به علاوه ترموپلاست بودن پلی پروپیلن و گستره ی وسیعی از کاربردها که شامل فیلم و ورق، قالب گیری دمشی و یا تزریقی، بسته بندی غذایی، نساجی و … می شود باعث شده تا در بازه ی وسیعی از صنعت تولید محصولات پلاستیکی و صنایع وابسته به کار گرفته شود.

این ماده هم چنین می تواند با برخی اصلاحاتی که می توان متعاقبا روی آن انجام داد خصوصیات متنوعی را به خود بگیرد. این اصلاحات و تغییرات بسته به نوع کاربردی که از این گروه پلیمری انتظار می رود. متفاوت است و در حال حاضر مواردی چون کنترل فرایند تخریب، شبکه ای کردن، عاملیت دار کردن و شاخه دار نمودن صورت می گیرد.

کاربرد پایپ RP2400

پلی پروپیلن کوپلیمر R2400برای لوله های شوفاژ و آب گرم مناسب است. و هم چنین لوله های حامل جریان با فشار سیار مطلوبی منعطف است. RP2400 در رنگ های خنثی، سفید، طوسی، سبز و سبزتیره یافت می شود.

تولیدکننده PP-R2400

این گرید پلیمری توسط شرکت YUHWA کره تولید می شود.

تعرفه گمرکی R2400

کد تعرفه گمرکی کوپلیمر پلی پروپیلن R2400 ، 39023091 می باشد.

جهت خرید مواد اولیه پلاستیک با ما در تماس باشید.

دانلود برنامه تالیسا

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *