بازار ارز در انتظار روز جمعه

اکوایران: باتوجه به تاثیر اخبار جنگ در بازار ارز و سکه، معامله‌گران می‌گویند بازار منتظر روز جمعه است. به عقیده آن‌ها اگر حزب الله لبنان به طور رسمی وارد جنگ شود هیجان به بازار برمی‌گردد و می‌توان شاهد نوسان در بازار بود.

به گزارش اکوایران، طی دو روز گذشته قیمت دلار هرات با نوسان در یک دامنه محدود کار خود را به پایان رساند. بازار ارز هرات در حوالی 50 هزار و 300 تومان بازگشایی می‌کند و با نوسان رفت و برگشتی بین 51 هزار و 100 تومان تا 51 هزار و 400 تومان در حال چارت‌سازی است. البته قیمت دلار فردایی در این دو روز با افزایش تا مرز مقاومت 51 هزار و 600 تومان رفته و در شکستن این مرز ناکام مانده است.

خود را پیدا کند. اگر قیمت دلار مرز مقاومت 51 هزار و 600 تومان را بشکند و بالای این سطح تثبیت دهد می‌توان شاهد ورود قیمت دلار به 52 هزار تومان باشیم. معامله‌گران فنی معتقدند تا زمانی‌که قیمت دلار به بالای مرز مهم 52 هزار و 500 تومان نرود صعود پرقدرتی در بازار شکل نمی‌گیرد. در صورتی که همچنان قیمت دلار زیر 51 هزار و 600 تومان باشد حمایت پیش‌روی بازار ابتدا 51 هزار و 300 تومان است و در صورت از دست رفتن این مرز، قیمت دلار می‌تواند با کاهش بیشتر وارد کانال 50 هزار تومان شود. گروهی از معامله‌گران می‌گویند اگر انس طلا کاهش بیشتر دهد نوسان‌گیران وارد بازار داخلی می‌شوند. با توجه به تاثیر اخبار جنگ در بازار ارز و سکه، معامله‌گران می‌گویند بازار منتظر روز جمعه است. به عقیده آن‌ها اگر حزب الله لبنان به طور رسمی وارد جنگ شود هیجان به بازار برمی‌گردد و می‌توان شاهد نوسان در بازار بود

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *