خرید دستگاه گرانول مواد پلاستیک

دستگاه گرانول برای مواد پلاستیکی

پلاستیک و مواد پلیمری نقش مهمی در زندگی روزمره ما دارند و از این ماده مهم در بسیاری از لوازم اطراف ما استفاده می شود. برای تولید پلاستیک به ماده اولیه ای به نام دستگاه گرانول برای مواد پلاستیکی نیاز داریم. به طور کلی می توان گفت گرانول نوعی ماده پلیمری است که به عنوان ماده اولیه در تولید پلاستیک و محصولات مشابه استفاده می شود.

آنچه گفته شد گرانول به عنوان ماده اولیه در صنعت پلاستیک استفاده می شود. از دستگاه های گرانول ساز برای ساختن پلاستیک گرانولی یا دانه ای استفاده می شود و پلیمرهای قابل بازیافت در دستگاه گرانولساز ذوب می شوند. تا مواد جدیدی ساخته شوند و به صورت دانه های ریز از انتهای دستگاه خارج شوند.

مواد اولیه پلیمری به کمک پیچ های داخل گرانول ساز فشرده شده و سپس ذوب می شوند. سپس از طریق پمپاژ به نقطه خروجی دستگاه هدایت می شوند و پس از برش توسط تیغه دستگاه دانه بندی، رشته های خروجی گرانول به گرانول یا دانه های ریز تبدیل می شوند. . چرخش گریز از مرکز به سرعت برای خنک شدن در تماس با هوا.

خرید دستگاه گرانول سازی
خرید دستگاه گرانول سازی

سفارش و خرید دستگاه گرانولساز

دستگاه گرانول ساخت کشور چین که به عنوان دستگاه گرانول سازی مرغوب و با گارانتی شناخته می شود با استفاده از گیربکس اکسترودر مخصوص ساخت کشور چین و همچنین سیلندر و ماردون استاندارد چینی برای گرانول سازی تولید می شود. برای تجهیزات تابلو برق نیز از ترموستات ها و کنتاکتورهای آتونیک کره ای و کلیدهای حرارتی برند LS کره ای استفاده می شود.

جهت خرید دستگاه گرانول سازی با ما در تماس باشید: 09372580331

قطعاتی مثل گیربکس یا الکتروموتور یا لوازم تابلو برق، بیشتر روی عمر و اصطحلاک دستگاه و دردسرهای سرویس دستگاه تاثیر دارند ولی نوع سیلندر مارپیچ و برخی قطعات علاوه بر عمر دستگاه ، تاثیر مستقیم بر کیفیت گرانول تولیدی و ظرفیت تولید شده دارند که بسیار مهم میباشد.

اکثر دستگاه های گرانول ساز تولید شده در ایران دارای سیلندر ماردون و گیربکس اکسترودر ایرانی میباشد که با این اقدامشان منجر میشود کیفیت گرانول تولید شده بسیار پایین شود و در بیشتر اوقات دستگاه گرانول ساز ، مواد اولیه را پس داده و قبول نمیکند که این مواد را تبدیل به گرانول کند، بدین دلیل دستگاه های گرانول ساز ساخته شده در گروه صنعتی بهساز پلیمر ، کیفیت و خروجی بسیار بالایی نسبت به سایر دستگاه های گرانول ساز دارند.

علت توضیح مطالب فوق و عنوان نوع قطعات دستگاه بخاطر همین امر بود که تفاوت قیمت های موجود در بازار و بین سازندگان چه علتی دارد . چون برای مثال قیمت گیربکس چینی مخصوص اکسترودر با یک گیربکس ایرانی ساخت تراشکاری در بعضی از سایزها تا ۴ برابر اختلاف قیمت دارد و یا در مورد سیلندر مارپیچ نیز قیمت سیلندر مارپیچ استاندارد چینی درجه یک با سیلندر ایرانی درجه دو یا چینی درجه ۲ حداقل ۲ تا ۳ برابر می باشد .

مارک قطعات بکار رفته در ساخت دستگاه گرانولساز

ساخت دستگاه گرانولساز (تک مرحله ای و دو مرحله ای | رشته ای ؛ عدسی | واتررینگ و هوا خشک )

سیلندر مارپیچ چینی درجه یک

 گیربکس مارک Guamo چینی

الکتروموتور چینی درجه یک

تابلو برق: با ترموستات آتونیکس کره و کنتاکتور LS کره ( دارای گارانتی )

المنت سرامیکی: با بدنه استیل با کاور فن استیل و دمنده مارک الکتروژن

اینورتر: تایوانی (2 سال گارانتی)

وان آب خنک کن: گالوانیزه و با فن خنک کننده و دمنده

آسیاب کاتر خورشیدی ایرانی دارای یکسال گارانتی

با ظرفیت ۲۰۰ تا ۷۰۰ کیلو در ساعت

با اکسترودر و سیلندر مارپیچ قطر ۹۰ . ۱۰۰ . ۱۲۰ . ۱۳۵ و ۱۵۰ میلی ساخت چین گازگیر دار

 قیمت دستگاه گرانول ساز

قیمت دستگاه گرانول ساز به عوامل متعددی مانند ظرفیت و حجم دستگاه، جنس مواد بکار رفته ، وجود سیستم های گازگیری و اختلاط و ساده و پیشرفته بودن دستگاه بستگی دارد. هرچقدر دستگاه ویژگی بیشتری داشته باشد ، قیمت آن نیز افزایش خواهد داشت به عنوان مثال دستگاهی با ظرفیت بیشتر و پیشرفته تر مسلما قیمت بیشتری خواهد داشت از این رو پیشنهاد میشود قبل از اقدام به خرید دستگاه با کارشناسان ما در تماس باشید تا بر حسب نیاز شما بهترین گزینه را به شما معرفی کنند.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *