دو سوخوی جدید روسی در راه است

به گفته مقامات نیروی هوایی روسیه RuAF انتظار می رود پهپاد S-70 اوخوتنیک، شکارچی روسیه تا پایان سال جاری آزمایشات خود را به پایان برساند. و تا ابتدای سال 2024 تولید شود.
به گزارش ثریا این امر از اهمیت برخوردار است، زیرا با پیشرفت‌، در جبهه جنگنده نسل پنجم Su-57، رخ می‌دهد و نشان می‌دهد. که روسیه به‌طور پیوسته به سمت عملیاتی کردن هر دو سکو و قرار دادن آنها در نقش جنگنده‌های بدون سرنشین خود حرکت می‌کند.
یک گزارش به نقل از یک مقام ارشد ناشناس از فرماندهی عالی نیروهای هوافضای روسیه، گفت: «آزمایش‌های دولتی اوخوتنیک باید قبل از پایان سال جاری تکمیل شود.» از ابتدای سال 2024، تولید انبوه با تحویل به نیروها راه اندازی خواهد شد. این قرارداد شامل تحویل ده‌ها هواپیما می‌شود.

اما گفته شده که تایید رسمی در مورد توسعه وجود ندارد. با این وجود، هنوز هم می توان بر اساس گزارش های دیگر و فعالیت های کلی در بخش صنایع دفاعی روسیه، استنباط های خاصی در مورد پیشرفت در این برنامه انجام داد. تولید و فیلدینگ S-70 به طور پیوسته در حال پیشرفت است.

به طور معمول، به‌روزرسانی‌های مربوط به توسعه، آزمایش و تولید پلت‌فرم‌های دفاعی از سوی شرکت‌های سهامی مشترک دولتی روسیه (JSC) ارائه می‌شود که این محصول را توسعه داده‌اند. در این مورد، دفتر طراحی سوخو (SDB)، شرکت مادر United Aircraft Corporation (UAC) یا شرکت هلدینگRostec Corporation پیشرو است.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *