برای خرید این خودرو با قیمت کارخانه عجله کنید / پیش فروش تا ۳ شنبه ادامه دارد

پیش فروش خودرو لاماری ایما با موعد تحویل ۹۰ روز کاری از ساعت ۱۰ صبح پنج شنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۷ لغایت پایان روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ به صورت اینترنتی در حال انجام است.

پیش‌فروش یا مرحله پیش ساخت در بازار خودرو، تأثیرات مهمی بر صنعت و بازار خودروسازی دارد. این اقدام معمولاً با ارائه تخفیف‌ها یا شرایط ویژه به مشتریان در مرحله اولیه تولید یک مدل خودرو صورت می‌گیرد. تاثیر اصلی پیش‌فروش، ایجاد احساس فوری برای خریداران و افزایش تقاضا در بازار است. این اقدام می‌تواند باعث ایجاد اشتیاق برای خرید، جلب مشتریان جدید، و حتی تسهیل فرآیند تولید و توزیع شود. همچنین، باعث ایجاد رقابت بین تولیدکنندگان می‌شود و به ویژه در مواجهه با چالش‌های اقتصادی می‌تواند برای صنعت خودروسازی به عنوان یک راهکار استراتژیک عمل کند.

در همین راستا پیش فروش خودرو لاماری ایما با موعد تحویل ۹۰ روز کاری از ساعت ۱۰ صبح پنج شنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۷ لغایت پایان روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ به صورت اینترنتی در حال انجام است.

در اطلاعیه شرکت آرین پارس آمده است:

به استحضار متقاضیان محترم و نمایندگی های مجاز شرکت آرین پارس میرساند ؛ پیرو پیش ثبت نام نوبت دوم عرضه خودرو لاماری ایما در سامانه یکپارچه عرضه خودرو های داخلی بر مبنای فرایند نوبت دهی، این شرکت در نظر دارد نسبت به فراخوان متقاضیان محترم (تعیین شده در سامانه مذکور) اقدام نماید.

بدین منظوراز متقاضیان دعوت بعمل می آید جهت تکمیل فرایند ثبت نام و عقد قرارداد فروش فوق العاده به قیمت قطعی و با موعد تحویل ۹۰ روز کاری از ساعت ۱۰ صبح روز پنج شنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۷ لغایت پایان روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ به صورت اینترنتی نسبت به انجام مراحل ثبت نام خودروی لاماری ایما و تکمیل وجه با مراجعه به آدرس اینترنتی نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

همچنین سایر متقاضیان محترم می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی فوق در بخش استعلام نوبت دهی نسبت به استعلام و مشاهده نوبت ثبت نام خود اقدام نمایند.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *