قهرمانی تیم ملی تکواندوی مردان در مسابقات جام جهانی

تیم ملی تکواندوی کشورمان با برتری مقابل کره‌جنوبی به مقام قهرمانی مسابقات جام جهانی دست یافت.
به گزارش تالیسا نقل از تسنیم، روز نخست رقابت‌های جام جهانی تکواندو با حضور شش تیم ایران، هند، چین، کره‌جنوبی، مراکش و ساحل عاج امروز (دوشنبه) در شهر چانچئون کره‌جنوبی برگزار شد و تیم ملی تکواندوی کشورمان به‌عنوان مدافع عنوان قهرمانی از عنوان قهرمانی خود دفاع کرد.

در این رقابت‌ها که به‌صورت تیمی برگزار می‌شود، تیم کشورمان در مبارزه نخست به مصاف ساحل عاج رفت و در دو راند متوالی و با نتایج 175 بر 30 و 140 بر 80 به برتری رسید و راهی فینال شد.

ملی‌پوشان کشورمان در دیدار نهایی نیز به مصاف کره‌جنوبی میزبان مسابقات رفتند و در دو راند متوالی و با نتایج 175 بر 115 و 140 بر 70 از سد حریف خود عبور کردند و ضمن کسب عنوان قهرمانی، جایزه 10هزار دلاری را نیز دریافت کردند، همچنین تیم‌ مراکش با شکست تیم ساحل عاج در دیدار رده‌بندی به مقام سوم دست یافت.

مهدی عابدینی، محمدحسین یزدانی، علی خوش‌روش و ابوالفضل زندی ترکیب تیم کشورمان را در این مسابقات تشکیل می‌دادند و هدایت این نفرات نیز به‌عهده رضا ایمان‌زاده بود.

در ادامه مسابقات، فردا (چهارشنبه ـ 13 تیرماه) رقابت‌های بانوان برگزار خواهد شد و تیم کشورمان در نخستین دیدار به مصاف کره‌جنوبی خواهد رفت.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *