اعمال افزایش نرخ کرایه‌ها حمل‌و‌نقل از ابتدای اردیبهشت‌ ماه

سخنگوی شورای شهر تهران از اعمال افزایش نرخ کرایه‌های حمل‌و‌نقل از ابتدای اردیبشهت‌ماه سال جاری خبر داد.


به گزارش خبرنگار تالیسا نقل از تسنیم، علیرضا نادعلی در پایان دویست و بیست و هفتیمن جلسه شورای شهر تهران در تشریح مصوبات این جلسه اظهار کرد: در ابتدای این جلسه قادری؛ رئیس سازمان بهزیستی کشور گزارشی را در صحن شورای شهر ارائه کرد و مباحث مختلف اجتماعی از جمله توانمندسازی معلولین و کاهش آسیب‌های اجتماعی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. در ادامه این جلسه اصلاحیه مصوبه بهای خدمات پسماند عادی مورد بررسی قرار گرفت که با کاهش رقم پیشنهاد شهرداری تهران نهایتا 38 درصد افزایش در این بخش به تصویب اعضای شورا رسید.

سخنگوی شورای شهر تهران اضافه کرد: بهای خدمات پسماند عمرانی و ساختمانی نیز با کاهش پیشنهاد شهرداری تهران نهایتا با 38 درصد افزایش به تصویب اعضای شورای شهر تهران رسید. در بخش نظارت و جمع‌آوری پسماندهای پزشکی و صنعتی نیز با توجه به اینکه وظیفه اصلی بر عهده مدیریت شهری نیست، رقم 70 درصد افزایش به تصویب اعضای شورای شهر تهران رسید.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران درباره افزایش نرخ کرایه حمل‌ونقل عمومی با تاکید بر اینکه افزایش نرخ کرایه‌ها از ابتدای اردیبهشت‌ماه اعمال خواهد شد، گفت: هر ساله براساس میزان افزایش تورم مجبور هستیم نرخ کرایه‌ها را در حد حداقل ممکن اضافه کنیم. تجربه نشان داده اگر چند سال یک‌بار افزایش نرخ کرایه‌ها صورت بگیرد موجب نارضایتی شهروندان خواهد شد؛ لذا نظر شورا این بود که در حداقل ممکن و با توجه به تورم‌ها این افزایش‌ها صورت بگیرد و فرمانداری تهران نیز بر این افزایش‌ها نظارت دارد.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *